Her zaman faydasını gördüğüm kozmetik ürünü hakkında bilgiyi paylaşır olmuşumdur. Kozmetiklerin açıklamalarının yanında, kullananların tavsiyesi benim için çok önemli olmuştur. Tabi ki cildinizin tipine göre farklılıklar gösterebilir. Morocconoil saç bakım ürünleri de bunlardan birisi.

Ben Amerika seyahatimde büyük şansım bu konuda oldukça tecrübeli bir salonun tavsiyesi ile kendisiyle tanıştım ve  2 senedir de kullanmayı bırakamadım. Özellikle maskesini kullandıktan sonra saçınızdaki yumuşaklığı ve güzel kokusu size iyi ki kullanmışım dedirtiyor. Haftada en az 3 gün maşa yapılan saçlarıma da bukle şekillendirisicisi ürünü ile harika bukleler yaratıyorum.

Fotoğraflarda da göreceğiniz üzere Newyork Moda Haftası’nın da, hatta yakın zamanda Missoni’nin defilesinde, Oscar ödül sonrası partide Diane Kruger’in saçlarında  kuaförlerinin kullandığı şekillendirici ürün. Bu arada sadece üç ürünün yeraldığı fotoğraf da şahsıma ait:) Beni izlemeye devam edin, tavsiyeler devam edecek:)) Tabi sizin de tavsiyelerinizi yorumlarda görmek isterim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz